26 листопада у Львові на засіданні Комісії з питань фінансів, бюджету і обліку Громадської ради при Львівській облдержадміністрації відбувся звіт керівника департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації щодо ефективності використання бюджетних коштів у 2016-2019 роках.
Із вступним словом до учасників засідання і представників громадськості звернувся голова комісії з питань фінансів, бюджету і обліку Громадської ради при Львівській ОДА Ігор Іванів.
Інформацію про використання бюджетних коштів для підтримки агровиробників представникам громадськості презентували директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Юлія Шопська та заступник директора Людмила Гончаренко. Керівники департаменту проінформували про фінансування заходів передбачених на виконання Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки.
За інформацією Юлії Шопської, на виконання заходів обласної програми в 2016-2019 рр. використано 60,9 млн.грн. За вказаний період фінансову підтримку шляхом компенсації відсотків за кредитами та договорами лізингу на Львівщині отримали 148 агроформувань із обласного бюджету і 70 агроформувань регіону із державного бюджету. Частину бюджетних коштів на реалізацію проектів одержано учасниками АТО, які започаткували власну справу на селі.
Фінансову підтримку у вигляді дотацій на площу угідь, на яких проводилися заходи із збереження та відтворення родючості грунтів за останні чотири роки одержали 117 агровиробників Львівщини.
За словами директорки департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Юлії Шопської, заходи Комплексної програми на 2020 рік передбачають видатки на 27,6 млн гривень. Порівняно із поточним роком додаткові кошти обласного бюджету в 2020 році будуть спрямовані на співфінансування заходів Проєкту секторальної підтримки «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластеру «Горбогори» (2,7 млн грн); Фінансову підтримку сімейних фермерських господарств у вигляді безповоротної допомоги на реалізацію власних проектів (2,5 млн. грн); Фінансування видатків департаменту на участь у виставково-ярмаркових заходах (100,0 тис.грн.).