6 грудня у Львові відбувся черговий щорічний Forum 451°E, який зібрав учасників та експертів тематики розвитку електронного урядування, smart city в Україні та процесів діджиталізації. Участь у форумі прийняли члени Львівської Аграрної палати.
Основна тема форуму пов’язана із використанням великих даних для вирішення соціальних проблем, підвищення якості життя населення, стимулювання економічного розвитку в різних галузях.
Із вітальним словом до учасників форуму звернувся мер Львова Андрій Садовий, який відзначив позитивний вплив впровадження сучасних цифрових рішень на суспільний розвиток та забезпечення економічного зростання.
В рамках форуму власні проектні рішення і світовий досвід обробки великих даних представили компанії «Київстар» та «Vodafone Україна», що дозволяє спростити життя людей, оперативно здійснювати моніторинг стану довкілля, економити ресурси, реалізувати проекти в сільській місцевості.
В рамках виступів на форумі експертка напряму відкритих даних проекту USAID «Прозорість та підзвітність в державному управління та послугах» Катерина Оніліогву навела приклади використання відкритих даних для розвитку нових напрямів підприємництва, стимулювання економічного розвитку регіонів. Важлива увага у виступах приділялася питанням просторового аналізу відкритих даних, що дозволяє суттєво підвищити продуктивність праці, ефективність використання ресурсів в сільській місцевості.