11 грудня у Львові при підтримці Львівської облдержадміністрації відбувся IV Форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток». Участь у форумі прийняли представники громадських організацій регіону, голова управи Львівської Аграрної палати Ігор Вуйцик.
Із вітальним словом до учасників форуму звернувся директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський, який відзначив позитивний діалог і співпрацю організацій громадянського суспільства та структурних підрозділів ОДА і райдержадміністрацій.
В рамках дискусійних панелей форуму обговорювалися питання ефективної взаємодії для успішного державотворення, які презентували заступник голови Громадської ради при Львівській ОДА Лідія Бойчишин, віцепрезидент УНК Міжнародної торгової палати Михайло Коропецький, радник Львівського регіонального управління Консультативної місії ЄС Патрік Хоффман.
Успішний досвід співпраці влади і громадськості на регіональному рівні презентували на форумі представники Тростянецької ОТГ, Жовтанецької ОТГ та Судововишнянської ОТГ.
Найкраші практики співпраці із іноземними грантовими донорами в рамках форуму презентували представники Західноукраїнського відділення Фонду “Відродження” та Програми “Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 pp.”