15 січня у Львівській облдержадміністрації відбулася міжрегіональна селекторна нарада із обговорення законопроекту при ринок земель сільгосппризначення під головуванням заступника Мінекономрозвитку Тараса Висоцького.
Участь у нараді прийняли керівники Львівської Аграрної палати Павло Музика та Ігор Вуйцик, а також уповноважені із окремих районів області Дмитро Мороз, Іван Кільган.
Актуальні питання в рамках міжрегіональної селекторної наради приділялися обговоренню питань площі земель сільгосппризначення рекомендованої до концентрації відповідно до законопроекту, забезпечення заходів захисту і родючості грунтів, розпорядження сільгоспземлями, варіантів створення фонду розвитку сільських територій України. Відповідно до законопроєкту передбачається, що до 1 січня 2030 року ціна продажу земельних ділянок приватної власності не може бути меншою за їх нормативну грошову оцінку.