24 червня у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького в рамках міжнародного проєкту VetHeritage відбувся підсумковий захід Lviv Veterinary Weekend та конференція.
Участь в конференції “Iнноваційний підхід до історичної спадщини: наукова спадщина ветеринарної медицини українсько-польського пограниччя” (VetHeritage) прийняв президент Львівської Аграрної палати Павло Музика, науковці, представники органів державної влади, ветеринарні лікарі та представники міжнародних ветеринарних організацій.
Із вітальним словом до учасників конференції звернулися перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, голова комісії Львівської обласної ради Юрій Раделицький.
Проректор із наукової роботи університету Олег Федець відзначив, що цей захід не лише про історію Цісарсько-королівської ветеринарної школи, але й про співпрацю та солідарність під час війни науковців та фахівців ветеринарної справи в Україні та країнах ЄС.
Важлива увага під час конференції приділялася питанням сучасного стану діяльності Держпродспоживслужби. Зокрема, цікавою та змістовною були доповіді Михайла Туяховa, заступника начальника відділу організації протиепізоотичних заходів Держпродспоживслужби України.
Актуальними були доповіді зарубіжних колег, зокрема Рафаеля Лангеса, Президент Світової федерації ветеринарних лікарів та Джовані Гуадагніні, Віце-президента Європейської федерації практикуючих ветеринарних лікарів.
Координатор проєкту VetHeritage Алла Винярська розповіла про основні етапи реалізації проєкту та досягнення для подальшого поглиблення транскордонної співпрації.
Важлива увага на конференції приділялася питанню організації діяльності університетів під час воєнного стану і досвіду практичної підготовки лікарів ветеринарної медицини.
Актуальними були доповіді членів ГО “Спілка власників ветеринарної справи”, професорів та ветеринарних лікарів із Польщі.
Джерело: Львівська Аграрна палата