Двадцять другого грудня 2021 року відбулось чергове засідання Правління Львівської Аграрної палати. На порядок денний винесено ряд важливих питань,зокрема: - затвердження стратегії Львівської Аграрної палати на 2022-2026 роки. З цього питання доповідав президент Палати Павло МУЗИКА, який наголосив, що основною метою діяльності Палати і надалі є подолання соціальної дискримінації та сприяння покращенню добробуту сільського населення, розвитку сільської місцевості за рахунок стимулювання підприємництва на селі, підвищення конкурентоспроможності сільськогосподарського виробництва, формування приватного власника та захист соціальних, екологічних, правових і фінансово – економічних прав, свобод та інтересів власників земельних паїв.
Виходячи з цього, основним стратегічним пріоритетом Палати визначено системний контроль за процесом реалізації аграрної політики через постійну присутність уповноважених представників аграрних палат в органах державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, на обласному і загальнодержавному рівні шляхом участі у публічних заходах, семінарах, круглих столах, робочих групах державних органів та громадських організацій у питаннях захисту прав землевласників (пайовиків) та відстоювання їх інтересів.
Для створення сприятливих умов самоорганізації, розвитку громадської ініціативи та підвищення правової свідомості селян, налагодження партнерської взаємодії між органами державної влади і місцевого самоврядування для реалізації та захисту прав власників земельних паїв, задоволення суспільних інтересів, забезпечення громадської участі у прийнятті та реалізації владних рішень Правлінням визнано необхідним налагодження постійної та конструктивної співпраці з державними інституціями, що працюють у цій сфері.
За рішенням Правління, управі Палати доручено підготувати та укласти меморандум про співпрацю між Палатою та Департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації, Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, Львівським науково-дослідним інститутом судових експертиз, Головним управлінням Держпродспоживслужби у Львівській області, Інститутом сільського господарства Карпатського регіону НААН та іншими вищими навчальними закладами аграрного спрямування. Також визнано доцільним продовжити угоди про співпрацю з Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції у м. Львові, та Уповноваженим представником Верховної Ради України з прав людини у західному регіоні. Це – активні партнери Львівської Аграрної палати з якими ЛАП має багаторічний досвід спільної просвітницької діяльності. І, безумовно, слід докладати максимум зусиль, щоб укласти такі угоди про співпрацю з кожною новоствореною сільською громадою, в тому числі з надання дорадчих послуг органам місцевого самоврядування з питань підготовки стратегії розвитку громад, реалізації соціально-економічних завдань, формування громадянського суспільства, тощо.
З метою об'єднання інтелектуальних потенціалів учених та експертів - дорадників, для спільного розвитку прикладних наук, сприяння у розбудові правової держави і становлення громадянського суспільства на засадах верховенства права в сільських територіальних громадах було ініційовано створення при Палаті «Європейської Академії інноваційного провайдингу» та затверджено її керівний склад. Таку ініціативу підтримало багато вчених та експертів, як з України так і за кордону, зокрема - доктор юридичних наук Іван Панкевич, дійсний професор факультету державних та економічних наук Українського Вільного Університету в Мюнхені. Він тісно співпрацює з Інститутом міжнародного та порівняльного публічного права імені Макса Планка у Гейдельберзі (Німеччина): Адам Ерехемля - доктор правових наук, доктор гоноріскауза Гуманітарно-природничий університет в Сандомирі (Польща), член регіональної комісії у справах довкілля, автор значної кількості статей у сфері захисту довкілля: Анджей Біштига доктор габілітований правових наук, доктор гоноріскаузамульті, директор Інституту правових наук Зеленогурського університету (Польща).
У 2023 році минає 25 років діяльності Львівської Аграрної палати. Це – значна подія в житті 340- тисячної спільноти власників земельних паїв. Для підготовки до її відзначення Правлінням створено оргкомітет, який очолив голова управи ЛАП Ігор ВУЙЦИК. Визначено дату святкування цієї ювілейної події – 22 вересня 2023 року, оскільки саме 22 вересня 1998 року проведена державна реєстрація Палати. Оргкомітет займатиметься всіма організаційними питаннями.
Також на засідання Правлінні розглядалося питання щодо делегування до складу Громадської ради при Головному управлінні Державної податкової служби у Львівській області на 2022-2023 роки уповноваженого представника від Львівської Аграрної палати. Прийнято одноголосне рішення делегувати голову Управи Ігоря ВУЙЦИКА.