Сьогодні, 31 липня, відбувся черговий тренінг для команди Львівської Аграрної палати, присвячений тематиці нульової толерантності до сексуального насильства: - «Механізм передачі інформації при виявлені або отримання інформації щодо випадків сексуальної експлуатації та наруги співробітниками організації».
У тренінгу взяли участь сім працівників Львівського офісу та приєдналися он-лайн 4 фахівці Тернопільського офісу ЛАП.
Актуальність розгляду цієї теми пов’язана з активною громадською і благодійною діяльністю Львівської Аграрної палати. Фахівці Палати постійно спілкуються з великою кількістю осіб, що перебувають у складних життєвих умовах і при цьому важливо дотримуватися політики нетерпимості до проявів всякого роду домагань, в тому числі й сексуального характеру. Оскільки в даний час Палата, в рамках Програми інституційного харчування, співпрацює з Всесвітньою продовольчою програмою ООН, яка вважає Політику нульової толерантності до сексуальної експлуатації та наруги (СЕН) однією із пріоритетних у роботі з бенефіціарами, знання і дотримання вимог цієї Політики усіма партнерами є вкрай важливим і необхідним.
Тренінг проводив офіцер з моніторингу та захисту Давид Кравченко, який ознайомив учасників з основними вимогами Політики. Зокрема, розглянули Систему PSEA(Prevention of sexual exploitation and abuse – Запобігання сексуальній експлуатації та наруги), принципи якої запроваджені у політику ЛАП відповідно до Бюлетеня Генерального секретаря ООН про спеціальні заходи щодо захисту від СЕН(ST/SGB/2003/13).
Також розглянули питання інформування персоналу, обговорили механізми звітності та засоби зворотного зв’язку, ввели алгоритм дій при отриманні співробітниками скарг або відгуків про відповідні СЕН - інциденти, визначили підхід до розв’язання чутливих питань, орієнтований на постраждалу особу.
На завершення тренінгу всі учасники пройшли цікавий тест з визначення розуміння основних завдань Політики нульової толерантності до СЕН.
Джерело: Львівська Аграрна палата