На Львівщині проходить активна фаза впровадження компоненту «Дистрибуція кормів для свійських тварин і птиці» проекту «Надзвичайна продовольча безпека та допомога людям, які постраждали від конфлікту у Львівській області».
Сьогодні, 5 квітня імплементуючий партнер проекту - Львівська Аграрна палата - провела роздачу кормів для свиней та курей у Глиняській, Рава-Руській та Сокальській територіальних громадах. Корми отримали 132 домогосподарства. Це – внутрішньо переміщені особи які постраждали від воєнної агресії росії в Україні, а також родини, які приймали ВПО та провадять сільськогосподарську діяльність.
Організаційна робота із доставки та роздачі кормів проводилася за активної підтримки органів місцевого самоврядування і уповноважених Львівської Аграрної палати.
Слід відзначити дуже хорошу організацію процесу роздачі кормів у Рава-Руській територіальній громаді під керівництвом першого заступника міського голови Романа Занька та за активної участі головного спеціаліста відділу економіки та інвестицій міської ради Нелі Теглівець. Завдяки їхнім зусиллям роздача кормів пройшла надзвичайно оперативно і злагоджено.
Сокальська міська рада була найактивнішою на етапі підготовки даних по бенефіціарах для отримання кормів, відтак громада отримала найбільшу кількість кормів – понад 23 тони. Транспортуванням та роздачею кормів опікувалися заступник міського голови Олег Олійник і староста сіл Волиця та Комарів Ольга Савка, які подбали про створення достойних умов для передачі кормів жителям громади. За це їм велика вдячність і шана.
Особлива подяка за вагомий внесок у забезпечення доставки та розповсюдження кормів у Глинянській територіальній громаді Мартиняку Тарасу, уповноваженому ЛАП, керівнику фермерського господарства «Еталон-М», а також керівнику ПАФ «Білий Стік» Олегу Іванчині за надане приміщення складу для видачі кормів бенефіціарам Сокальської територіальної громади.
Зауважимо, що роздача кормів відбулася в рамках проекту «Надзвичайна продовольча безпека та допомога людям, які постраждали від конфлікту у Львівській області», який впроваджується на Львівщині Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) уже 2 рік поспіль. Проектом передбачено охопити тисячу домогосподарств, що утримують свиней і курей у 31 територіальній громаді.