14 лютого відбулося перше у 2025 році засідання Правління Львівської Аграрної палати (ЛАП), під час якого обговорили результати діяльності організації за 2024 рік та стратегічні напрямки роботи на майбутнє.
Головним питанням порядку денного став звіт про діяльність Львівської Аграрної палати, який представив її керівник Ігор Вуйцик. Він детально висвітлив основні досягнення ЛАП у 2024 році, зокрема, сільськогосподарську дорадчу діяльність, реалізацію програм підтримки аграріїв, в тому числі міжнародну (насіннєвий матеріал та електрогенератори), допомогу внутрішньо переміщеним особам в рамках Програми інституційного харчування. Упродовж 2024 року Львівська Аграрна палата (ЛАП) виступала кооперуючим партером WFP ООН по впровадженню на територій Львівської та Тернопільської областей Програми інституційного харчування. До участі у Програмі було залучено біля 200 інституцій у всіх районах цих областей. Щомісяця в середньому 15 тисяч бенефіціарів отримували гаряче харчування з використанням продуктів, отриманих в рамках Програми.
У обговоренні звіту прийняли активну участь члени Правління, уповноважені ЛАП, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН Григорій Седіло, доктор економічних наук, професор, президент ЛАП Павло Музика, в.о.декана факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка Мар’ян Лозинський, керівник агрофірми «ЩЕДРИЙ УРОЖАЙ» Василь Гуляйгродський, голова ФГ «Еталон М» Тарас Мартиняк та директор ФГ "АГРО-ВОЛЯ" Степан Яциків. Всі вони високо оцінили роботу Палати та запропонували затвердити звіт голови. Рішення було прийнято одноголосно, а діяльність організації визнано задовільною.
Також Правління заслухало звіт ревізійної комісії, який представила уповноважена ЛАП Зоряна Ковч. Після обговорення звіт було затверджено.
В рамках розгляду інших питань було ухвалено рішення про делегування керівника ЛАП Ігоря Вуйцика до складу Комісії з визначення одержувачів фінансової підтримки Львівської обласної військової адміністрації на 2025 рік.
Окрім цього, члени Правління розглянули звернення щодо проблемних питань оподаткування селянських (фермерських) господарств. Також було обговорено критерії визначення агропідприємств, які мають важливе значення для продовольчої безпеки територіальних громад у військовий період.
Участь в засіданні Правління Львівської Аграрної палати взяла директорка департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Людмила Гончаренко.
Львівська Аграрна палата продовжуватиме свою діяльність, спрямовану на розвиток аграрного сектору, підтримку фермерів та забезпечення продовольчої безпеки в умовах сьогодення.
Джерело. Львівська Аграрна палата